Hakkımızda

Çalışma Şekli

1. Aşama - Grafik Tasarım

Müşterilerimizin yaptırmak istediği ürün üzerinde mutabık kalındıktan sonra, ürünün ilk aşaması olan grafik - tasarımın ön çalışması uzman grafiker personelimiz tarafından bilgisayar ortamında tamamlanır ve müşterimizin onayına sunulur.

2. Aşama - Kesim

Ürünün üretileceği hammadde kesim bölümümüzde tam otomatik bilgisayarlı makinalarda daha önceden belirtilmiş olan ölçülere göre kesilerek baskı bölümüne aktarılır.

3. Aşama - Baskı

Müşterimizin daha önce onaylamış olduğu baskı biçimi, rengi ve yöntemi (serigrafi, emprime, ofset, transfer, flok, pigment, kabartma varak ve nakış) ürüne uygulanır. Genel olarak tercih edilen, uygun fyatı ve ürüne kolay uygulanabilmesi sebebiyle serigrafi baskı yöntemidir. Çok renkli baskı tercihleri ve yüksek kaliteli ürünlerde emprime, resim baskı isteklerinde ise transfer ve ofset baskı yöntemi uygulanır.

4. Aşama - Birleştirme

Baskı bölümünden birleştirme (dikim, sıcak baskı) bölümüne gelen ürün işin birleştirme şekline göre tekstil veya frekans makinalarında işlenir. Üretimi tamamlanmış olan ürün paketlenip belirtilen tarihte teslim edilir.

Karakaş Çanta Hakkında

Bez çanta sektörüde önemli bir yere sahip olan Karakaş Çanta son derece kalite üst seviyede önem vermektedir.Hiç bir zaman kaliteden ödün vermemektedir.

A'dan Z'ye bütün işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştiren Karakaş Çanta, geniş müşteri portföyüne sahiptir.

Hizmetin en mükemmelini müşterilerine sunmak için çalışmaktadır. Karakaş Çanta, ürünlerinin her zaman arkasındadır.

bez çanta

Firmamız 2004 yılında İstanbul Güngören'deki atölyemizde faaliyetlerine başlamıştır ve her geçen yıl ürün kalitesi ve çeşitliliğini arttırarak gelişimine devam etmektedir.

 

Esas ilkemiz olan müşteri memnuniyetini, üretim de en gelişmiş teknolojileri kullanarak zamanında teslim edilen siparişlerimizle geçmişte olduğu gibi bugünde aynı şekilde sağlamaya devam ediyoruz.